Опалювальна піч Milano II це стильна та компактна піч з верхньою варочною поверхнею. Для безпеки та зручності ваочна поверхня має кришку, яка у відкритому положенні ще й захищає стіну. Вона виготовлена з жароміцної сталі, а внутрішня поверхня має шамотне облицювання, завдяки якому дрова згоряють максимально повно. Також шамот дозволяє продовжити термін служби печі.
Зовні піч має сталевий конвекційний кожух з отворами для відведення тепла. Завдяки природній циркуляції холодне повітря надходить у нижні отвори корпусу печі, а через верхні канали виходить вже нагріте повітря. Завдяки такій системі приміщення прогрівається швидше.
Дверцята печі виготовлені з чавуну. У верхніх дверях є термостійке скло із системою обдування, яке не дозволяє склу закопчуватися.
Зверху і знизу дверцята є канали для подачі повітря, завдяки яким відбувається регулювання горіння.
Можливі кольори:
чорний;
бордо;
капучіно;
білий;
чорний/нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Thorma |
| Країна виробник | Словаччина |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.2 % |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 375,50 ₴





