Нова модель в лінійці INVICTA - недорога топка, здатна реалізувати запити в самих різних інтер'єрних рішеннях. Топка ідеальна для обігріву невеликих приміщень. Невелика глибина дозволяє економити простір при установці каміна. Невисокий димозбірник дозволяє легко монтувати цю топку в існуючий відкритий камін. Також ця топка ідеально підійде для обігріву зони відпочинку в лазнях і саунах. При цьому вона має всі атрибути сучасного виробу - подвійний допал, а також можливість підключення подачі повітря для горіння ззовні, що зазвичай характерно для більш дорогих розробок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Режим роботи топки | Переривчасте горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 690 мм |
| Висота | 506 мм |
| Глибина | 304 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина скла дверцят | 469 мм |
| Висота скла дверцят | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 013 ₴





Відправка з 27 травня 2026