Дров'яна піч для лазні та сауни Kastor КARHU 22 створена для справжніх цінителів і шанувальників банних традицій, для тих, хто не задовольняється малим.
Модель КARHU 22 - це нова розробка фінського виробника Kastor. Піч призначена для використання в приміщеннях з об'ємом від 12 до 20 м.куб.
Місткість кошика для каменів - 30 кг.
Висока якість і стильний вигляд вже давно стали візитною карткою дров'яних печей Kastor.
Перевагами дров'яних печей для лазні та сауни Kastor КARHU 22 є:
- Висока якість жароміцної легованої сталі, з якої виготовлена топкова частина, в рази збільшує термін служби виробу.
- Дверцята для завантаження дров мають термостійке скло і знаходяться безпосередньо в парній, що дає можливість насолоджуватися грою полум'я під час паріння.
- КARHU 22 обладнана ніжками для регулювання печі по горизонталі.
Компанія Kastor має практично 100 річну історію, і протягом багатьох років доводить свої вироби до досконалості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastor |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Об'єм парної | 20 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 61 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 785 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димоходу | 104 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 64 134 ₴


Відправка з 27 травня 2026