Камини Architecture компанії BRUNNER є зірками серед камінів марки BRUNNER. Елегантний, не підвладний часу дизайн у поєднанні з високою якістю створює каміни свого класу, і Ви можете бути задоволені ними впродовж багатьох років — це ті принципи, які відстоює компанія BRUNNER.
Є можливість замовлення цієї моделі не тільки з лівобічними дверцятами, а й з правій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Стан | Новий |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Кількість шибок у дверцятах | 2 |
| Форма скла топки | Кутове |
| Наявність шибера | Ні |
| Вага | 252 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | BRUNNER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 348 мм |
| Висота скла дверцят | 348 мм |
| Ширина скла дверцят | 621 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Діаметр димоходу | 248 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 582,50 ₴



Відправка з 11 травня 2026