Кутові камінні топки Brunner Eck-Kamin гідні стати прикрасою кожного дому. Вони подарують вам, вашій родині та вашим друзям незабутні моменти радості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Стан | Новий |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Шамот |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Країна виробник | Німеччина |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Кутове |
| Вага | 194 кг |
| Виробник | BRUNNER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Ширина скла дверцят | 338 мм |
| Висота скла дверцят | 702 мм |
| Ширина | 569 мм |
| Глибина | 569 мм |
| Діаметр димоходу | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 950 ₴




Відправка з 11 травня 2026