Комплектація: F1800P камінна топка з функцією вторинного допалювання димових газів (система DAFS) і шамотним футуванням внутрішньої частини +DA18P (приток повітря всередину камінної топки зовні приміщення) + A0210 (насадка-адаптер діаметром 100 мм)
Топка виготовлена з високоякісного чавуну, товщина корпусу топки залежно від температурної навантаження досягає 12 мм. Внутрішня частина каміна викладена вогнетривким шамотом. Завдяки високому тепловіддачу чавуну, а також оптимальному розташуванню ребер жорсткості з великою площею тепловіддання, холодне повітря приміщення швидко нагріється.
Важливу роль у роботі топки відіграє система DAFS, що забезпечує повне згоряння продуктів горіння та збільшує ефективність роботи. У камінній топці використана система Seguin Duteriez, запатентована система, яка не дає проникати диму в приміщення у разі випадкового відчинення дверцят топки. Очищення скла, що проходить за допомогою повітря, що подається на внутрішню поверхню скла через спеціальні канали, у такий спосіб відбиваючи кіптяву від скла. Камін обладнаний вогнетривким склом, яке здатне витримати високі температури.Також топка має висувний попільник і чавунний колосник із поздовжніми отворами, через які легко прокидається зола, полегшує процес прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Країна виробник | Франція |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Форма скла топки | Пряме |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 220 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | Seguin |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 825 мм |
| Ширина скла дверцят | 760 мм |
| Висота скла дверцят | 490 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 122 923,50 ₴




