Комплектація: (F0401EBL правий кут або F0402EBL лівий кут) + ES04E підіймання дверцят + DA18E приплив зовні приміщення + A0210 перехідник для припливу повітря
Кутова камінна топка Seguin EUROPA 7 EVOLUTION з гільйотиною. Каминна топка виготовлена з високоякісного термостійкого чавуну, товщина корпусу камінної топки залежно від температурного розширення становить 10 мм — 15 мм.
Зовні корпус каміна має велику кількість ребер жорсткості, це дає змогу збільшити конструкційну міцність за температурного розширення та збільшити площу теплового випромінювання.
Кутова камінна топка Seguin EUROPA 7 EVOLUTION має кутову форму, у конструкції використані два термостійкі скла, міцно закріплені та щільно прилягають до дверної рами.
Відчинення дверей кам'яне відбувається у двох варіантах, перший це бічне відчинення, другий — це вертикальне відкривання за допомогою ланцюгової системи.
Каминна топка має систему допалювання газів і систему чистого скла.
У нижній частині камінна топка має повітряний адаптер, що дає змогу для горіння використовувати повітря з вулиці.
Каминна топка має вбудований чавунний дефлектор, збільшує шлях димових газів, а також у верхній частині каміна розташований рухомий шибер, що допоможе легко вибрати оптимальний режим роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Вид пального | Тверде |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Країна виробник | Франція |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Наявність шибера | Так |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Вага | 155 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | Seguin |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Ширина скла дверцят | 718 мм |
| Висота скла дверцят | 570 мм |
| Ширина | 755 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
- Ціна: 143 792,50 ₴




Відправка з 11 травня 2026