Каминна топка Seguin Super 9, безсумнівно викличе у Ваших рідних тільки приємні емоції та усмішку на устах, адже цей агрегат широко відкриває неперевершений вигляд тлівого полум'я в топці. Корпус топки вилитий зі сплавів добротного чавуну. Дверцята топки в різних модифікаціях можуть бути покриті латунню, нікелем або елегантно обрамлені чорною лінією. Вогнетривке скло в пачці є прямої форми. До речі, його оберігає від механічних пошкоджень паливними матеріалами захисна металева огорожа. Каркас топки укріплений зовні металевими ребрами, які одночасно та збільшують тепловіддання камінної топки. Шибер у цьому паливному агрегаті Ви можете регулювати самостійно. До речі, компанія Seguin розробила спеціальну систему автоматичного блокування дверей топки в той момент, коли шібер є заслінений. Завдяки такій системі блокування дверей у Ваш дім не просочуватиметься дим. Передбачили французькі розробники в цій моделі як додатковий опцію, також систему подвійного спалювання газів, яка істотно збільшить енергоефективність топки. Наприклад, із системою подвійного спалювання газів коефіцієнт корисної дії цього агрегата збільшується до 76,60%, а обсяг обігрівання зростає до небачених 700 м3.
| Основні | |
|---|---|
| Вид топки | Традиційна топка |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Вид пального | Тверде |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Країна виробник | Франція |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Форма скла топки | Широкоформатне |
| Наявність шибера | Так |
| Вага | 230 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Виробник | Seguin |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Ширина скла дверцят | 775 мм |
| Висота скла дверцят | 475 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
- Ціна: 144 403,30 ₴




Відправка з 11 травня 2026