Кошик
4 відгуків
Piazzetta MA 271 SL, фото 1
Piazzetta MA 271 SL, фото 2Piazzetta MA 271 SL, фото 3

Piazzetta MA 271 SL

  • Під замовлення

118 400 грн.

Piazzetta MA 271 SL
Piazzetta MA 271 SLПід замовлення
118 400 грн.
Купити
+38 095 903 35 05
  • +38 068 792 02 20
  • +38 057 372 50 31
Купити
+38 095 903 35 05
  • +38 068 792 02 20
  • +38 057 372 50 31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Корпус топки виконаний з термостійкою високоеластичної котлової сталі товщиною 3мм.

Для високої точності деталей різання проводиться за допомогою сучасного лазера. Згинання деталей відбувається на сучасних, потужних автоматизованих верстатах CNC.

Вирізані і зігнуті зварюються деталі зварювальним роботом методом MAG (автоматичне дугове зварювання металевим електродом (дротом) в середовищі захисного газу), що гарантує отримання високоякісних і естетичних швів.

Для поліпшення експлуатаційних характеристик компанія Piazzetta покриває корпус спеціально розробленої термостійкою емаллю. Використання емалі підвищує температуру горіння (за рахунок екранування прямого теплового електромагнітного випромінювання), служить антикорозійним бар'єром для сталі, ніж збільшує строк експлуатації топки. Завдяки додатковому покриттю корпус топки не контактує з агресивним середовищем вогню.

В процесі експлуатації топка піддається сильній температурного впливу, відбувається нерівномірне збільшення деталей (температура верху топки значно вище ніж в низу) відповідно відбувається нерівномірний лінійне розширення деталей з великим поверхневим напругою, і відкривається можливість розгерметизації камери спалювання з усіма негативними наслідками.

Більшість виробників топок намагаються використовувати сталь товщиною від 4 мм, так би мовити, для надійності, але компанія Piazzetta пішла іншим шляхом. Провівши дорогі дослідження поведінки стали при підвищених температурах змогли отримати надійний сплав, який можна використовувати навіть при товщині 3 мм в камері спалювання, а додаткове покриття термостійкою емаллю захищає сталь від агресивного середовища кислот, що виділяються в процесі горіння дерева.

У 1990 році провівши тривалі дослідження згоряння дров в камінах розробили унікальний шамотна матеріал для викладення камери спалювання Aluker.

Застосування шамотної футеровки в камері дозволяє підвищити температуру горіння палива до 30%, це відбувається внаслідок прямого відображення теплового електромагнітного випромінювання вогню. Тим самим піднімаючи температуру в камері. Як відомо, різні хімічні елементи мають різну температуру спалювання. Процес самозаймання дерева відбувається при 140°C. Чим вище температура, тим більше частинок палива згорають що перетворює газ і тверді частинки палива в тепло, і відповідно підвищується коефіцієнт корисної дії топки, зменшується викид сажі та шкідливих газів в атмосферу до 0,1%.

Шамотна матеріал Aluker будучи абсолютно екологічним має вражаючі характеристики він витримує температуру до 1400°C і залишається стійким до механічних впливів.

Компанія Piazzetta запатентувала свою технічну розробку матеріал Aluker.

Дверцята топки зроблені з цілісного сталевого профілю. В який вмонтована жаростійка склокераміка SCHOTT ROBAX®  яка, завдяки дуже низькому коефіцієнту теплового розширення витримує температуру до 760°C. За даними компанії склокераміка SCHOTT була вмонтована в 35 мільйонів камінів. Склокераміка відображає в камеру спалювання до 35% тепла тим самим підвищує температуру згорання і дає можливість насолоджуватися видом вогню з близької відстані в комфортних умовах.

Для збереження герметичності камери в профіль дверцят вкладений спеціальний графітовий ущільнювач. Система дотяжки дверей дозволяє зберігати герметичність каміна протягом багатьох років.

Топка укомплектована надійною системою підняття дверей вгору. Практично безшумна, для плавності роботи оснащена амортизаторами. Проста система складається з троса, шківа і противаги гарантує бездоганну многогодовую роботу. Гільйотина полегшує процес завантаження палива в камеру, відкриває можливість користуватися каміном для приготування їжі як гриля. Проконсультувавшись у наших менеджерів можна підібрати додаткові аксесуари призначені для використання каміна як гриля.

Для любителів готування і кулінарії, до топці пропонується набір COOKING PRO для приготування їжі на решітці. В якості опції топки серії MA відразу можуть бути обладнаними практичним набором для готування. В набір входить підставка для дров, плати з жаростійкого матеріалу Алукер і сталева решітка для гриля.

Особливістю конструкції є дно топки виконаний з високоеластичного первинного чавуну . У нижній частині камери спалювання розташований досить вместимый виймальної зольник, накритий знімною чавунної колосникових гратами.

  Подача первичного воздуха в камеру сжигания происходит через зольник, интенсивность горения регулируется с помощью ручки выведеной на нижней части топкию. Четырехсторонний обдув стекла вторичным воздухом создает воздушный барьер,  который препятствует оседанию сажи и дыма на стекло в процессе работы топки. Таким образом стекло остается чистым на протяжении всех фаз горения.

  На внешней стороне дна топки предусмотрено отверстие для подсоединения канала подачи свежего воздуха с улицы.

  Управление интенсивностью горения производится:

- управлінням шиберной засувкою для димоходу (збільшуємо або зменшуємо тягу димоходу)

- управління подачі повітря в камеру спалювання (ручка знаходиться в нижній частині топки)

Характеристики
Основні
Виробник  Piazzetta
Країна виробникІталія
Коефіцієнт корисної дії  64 %
Вид пальногоТверде
Витрата твердого палива5.6 кг/год
Матеріал топки  Сталь
Тип топкиЗакрита
Форма скла топкиСкло з трьох сторін
Кількість шибок у дверцятах  1
Водяний контурНі
Наявність шибера  Так
Камера подвійного згоряння  Так
Вага265 кг
Гарантійний термін  60 міс
Підключення до димаряВерхнє
Потужність номінальна  13 кВт
Система очищення скла  Обдув скла потоком повітря
Режим роботи топкиТривале горіння
Види твердого паливаДрова
Вид топки  Традиційна топка
Забір повітря в топку  З зовнішнього середовища
СтанНове
Габаритні і приєднувальні розміри
Ширина970 мм
Висота1420 мм
Глибина490 мм
Діаметр димоходу250 мм
Ширина скла дверцят840 мм
Висота скла дверцят510 мм
Комплектація
Зольник  Так
Інструкція по експлуатаціїТак
Користувальницькі характеристики
Спосіб відкриття дверцят топкиверхнє, бокове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 118 400 грн.