Kastor Saga 20 KSIL — це правильний вибір для прихильників добре відпочити у власній парилці. Ця модель призначена для парилку об'ємом від 8 до 20 кубічних метрів. Ця піч вміщує до 150 кг. каміння. Конструкція печори виготовлена зі спеціальних матеріалів, здатних протистояти високим температурам, дверцята топки мають термостійке скло, яке дає змогу насолоджуватися грою полум'я.
У топці Saga 20 KSIL закладена високий ступінь надійності та неповторний дизайн. Ця піч здатна органічно вписатися й доповнити будь-який інтер'єр.
Абревіатура KSIL означає наявність виносного паливного каналу камінного типу з декоративною рамкою з неіржавкої сталі. Сам паливний канал зроблений телескопічним, з діапазоном виносу від 17 до 34 см.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення печі | Банна |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Виробник | Kastor |
| Вага | 92 кг |
| Об'єм парної | 20 куб. м |
| Номінальна потужність | 18 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Діаметр димоходу | 104 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Види твердого палива | Дрова |
- Ціна: 84 443,10 ₴


