Saga 30T - це кам'янка від Kastor, яка вміщає в себе значний обсяг каменів (до 200 кг). Так само дана топка має сучасний дизайн, високий ступінь надійності і динаміку нагріву.
Потужність печі Saga 30T дає змогу встановлювати її в парилках великого розміру 20-30 куб. метрів.
У печі Saga 30T використовується принцип м'якого нагріву парного приміщення, піч нагріває каміння і вже каміння нагріває повітря. Таким чином піч не перегріває і не пересушує баню.
Абревіатура "T" означає наявність виносного паливного каналу для топки печі із суміжного приміщення, що дає змогу не заносити сміття в парну і насолоджуватися грою полум'я через велике оглядове вікно.
У цій моделі декоративна накладна рамка навколо завантажувальних дверцят є опцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastor |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Об'єм парної | 30 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 140 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 675 мм |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 585 мм |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
- Ціна: 168 988 ₴



