Кошик
4 відгуків
Біокамін KAMI Fuego Rock, фото 1
Біокамін KAMI Fuego Rock, фото 2Біокамін KAMI Fuego Rock, фото 3Біокамін KAMI Fuego Rock, фото 4Біокамін KAMI Fuego Rock, фото 5

Біокамін KAMI Fuego Rock

 • Під замовлення

Ціну уточнюйте

Біокамін KAMI Fuego Rock
Біокамін KAMI Fuego RockПід замовлення
Ціну уточнюйте
+38 095 903 35 05
 • +38 068 792 02 20
 • +38 057 372 50 31
+38 095 903 35 05
 • +38 068 792 02 20
 • +38 057 372 50 31
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Fuego Rock - біокамін виготовлений з високоякісної сталі товщиною 1,5 мм, покривається порошковою термостійкою фарбою на вибраний колір. Мінімалізм цієї моделі підкреслюється використанням передньої стінки з загартованого скла, прикріпленого до основи вкладу (скло тієї ж ширини, що і підстава вкладу).

У стандартній комплектації, в базовій ціні внесок біокаміна ми пропонуємо в чорному кольорі (фарба матова). Ви можете зробити вибір вкладу: ХВИЛЯ або ЛІНІЯ.

Характеристики моделі Fuego Rock:

- Внесок, розміщений у підстави біокаміна, із сталі з товщиною 1,5 мм з порошковим покриттям.

- Стінки біокаміна виготовлені з каменю і закаленного скла товщиною 6 мм, вони встановлені на двох паралельних сторонах підстави біокаміна, виготовленого з нержавіючої сталі.

- Габарити (Ш х Г х В): 900 х 245 х 600 мм

- Внесок стандарту 160/370

- Оптимальна потужність і очікуваний час горіння: 2,3 л / 4 - 6 годин

- Вага 34,5 кг

Вклади в біокамін

ХВИЛЯ - це назва типу вставки для біокаміна, з кришкою, точно вирізьбленою в формі синусоїди (хвилі). Завдяки цьому получаетя унікальний тривимірний ефект палаючого вогню.

ЛІНІЯ - це назва типу вкладу у біокамін , який характеризується покриттям з лінійною вогневої щілиною.

Регулювання розміру полум'я проводиться за допомогою спеціальної рукоятки, переміщаючи одну з частин кришки. Це не складне завдання і не вимагає ніяких зусиль. Форма лазерного різання листа забезпечує ідеальне прилягання обох частин після їх скупчення, щоб погасити вогонь. Крім того, для більшої безпеки користувачів картриджів КАМИ в пальниках з довжиною ок. 600 мм, використовується закрита кришка, яка гарантує миттєве і надійне гасіння пожежі в біо-каміні.

Вставки для біокамінів випускаються двох типів , різних розмірів і форм. Корпус картриджа (його нижня частина, яка зазвичай взагалі не видно) виготовлена з високоякісного листового металу. 1,5 мм, а кришка картриджа - в залежності від його розміру - від листового металу товщиною від 5 до 6 мм. Це оптимальна товщина, яка гарантує, що покриття не буде піддаватися постійній деформації за температури, яка впливає на неї.

Всередині кожної з канифольных вставок етанолу є спеціальне заповнення з вулканічного волокна (алюмосилікатний матеріал), щоб запобігти витоку біопалива. Одним словом - він поглинає легкозаймисту рідину, як губка, виділяючи тільки пари, які схильні правильному згорянню. Таким чином, немає можливості випадкового розливу біопалива.

Для захисту вогню від дітей, тварин, людей похилого віку або хворих - біокамін може бути оснащений загартованим безпечним склом.

Біокамін КАМИ це:

 • оригінальний елемент декору;

 • чистота та екологія : без диму, запаху, золи і сажі — не виділяє шкідливих речовин, він безпечний для навколишнього середовища;

 • універсальність: не вимагає постійного і дорогого підключення до димоходу або до інших установок. Для роботи не вимагає ніяких дозволів або іншої спеціалізованої документації;

 • економія: не тягне за собою втратою тепла – все створюване тепло розсіюється в приміщення, а не в "димар",

 • мобільність: підвісні каміни (з кріпленням до стіни або до стелі) і вільностоячі можна легко переміщати,

 • швидкий, простий монтаж в будь-якому місці і можливість використовувати камін відразу ж без необхідності спеціального обслуговування.

Характеристики
Габаритні і приєднувальні розміри
Висота600 мм
Ширина900 мм
Глибина245 мм
Основні
СтанНове
Матеріал топки  Сталь
Облицювальний матеріал камінаКамінь
Вид пальногоБіопаливо
Країна виробникПольща
Гарантійний термін  24 міс
Вага каміну34.5 кг
Користувацькі характеристики
ВиробникKami
Інформація для замовлення
 • Ціна: Ціну уточнюйте